Jak co roku czyli 8 listopada przeprowadziliśmy w naszej placówce  "Dzień zdrowego śniadanka". Tym razem to nasi nasi najmłodsi, czyli uczniowie klas pierwszych przygotowywali samodzielnie śniadanie, w którym nie zabrakło chleba z błonnikiem oraz owoców i warzyw. Oczywiście kanapek i sałatek było tak dużo, że mogli się nimi posilić i pozostali uczniowie.  Akurat 8 listopada obchodzony jest Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania (ang. „European Day of Healthy Food and Cooking”), ustanowiony w 2007 roku dlatego i my wybraliśmy tę datę. Przystąpiliśmy  również do programu „Śniadanie Daje Moc”, którego organizatorem jest  Partnerstwo dla Zdrowia - wyjątkowa koalicja firm: Danone, Lubella, Biedronka oraz Instytut Matki i Dziecka.

Tutaj jest link do prezentacji klasy I b  na stronie organizatora.

Zdjęcia z akcji - kliknij tutaj.