W czasie ferii zimowych w naszej szkole codziennie odbywało się wiele ciekawych zajęć, które prowadziła  pani Jolanta Zięba. Były i zawody sportowe, i zajęcia plastyczne, i zajęcia muzyczne (gra na instrumentach), i gry komputerowe.  Nasi uczniowie odwiedzili także Chełmiński Dom Kultury i Bibliotekę Miejską. W pierwszej z tych instytucji brali udział w trzech warsztatach: cyrkowych i tańca nowoczesnego (prowadzonych przez  panią Ewę Porożyńską) oraz w perkusyjnych (prowadzonych przez pana Grzegorza Kleszczyńskiego). Podczas warsztatów dzieci ćwiczyły elementy żonglerki, iluzji i akrobatyki a także grały na zestawie perkusyjnym. Natomiast w Bibliotece Miejskiej pod opieką pani Doroty Kierzkowskiej mogły rozwiązywać krzyżówki i uczestniczyć w ciekawych zabawach słownych. Oczywiście ferie zimowe  nie mogą obejść się bez seansu filmowego, tak też było i tym razem -  w kinoteatrze Rondo  wyświetlono prawdziwie  zimowy film  „Epoka lodowcowa I”, który z zainteresowaniem obejrzeli nasi milusińscy. Zapraszamy na kolejne ferie do naszej szkoły, bo ten wolny czas można  spędzić bardzo ciekawie i mile tylko u nas.

Zdjęcia z ferii - kliknij tutaj.