W czasie ferii zimowych tj. od 1 lutego do 16 lutego 2014r, w naszej szkole trwał remont jednej z sal lekcyjnych - klasy matematycznej. Prace wykończeniowe przeciągnęły się do 19 lutego 2014r. Remont został sfinansowany przez firmę Cargill Poland Sp. z o.o. Oddział w Świeciu. Dzięki jej hojności została wymieniona podłoga, położono nową wykładzinę, wymieniono kaloryfery, które zaopatrzone są w nowoczesne zawory, na ścianach położono gładź i pomalowano klasę na piękny pomarańczowy kolor. Zainstalowano również deski ochronne na ścianach i wieszaki na kurtki dla dzieci, oraz ułożono nową instalację elektryczną z przeznaczeniem do wykorzystania multimedialnych środków dydaktycznych. Wszystkie prace były wykonywane przez pracowników firmy, którzy pracowali w czasie wolnym od pracy. Jedni pracowali do południa, a inni po południu. Po powrocie z ferii zimowych uczniowie byli zachwyceni wyglądem klasy, tym bardziej, że w miejscu starych mebli pojawiły się nowe.