30 września przypada Dzień Chłopaka, więc jak co roku z tej okazji zorganizowaliśmy dyskotekę. Podczas takiej zabawy można tańczyć, a podczas naszej także brać udział w licznych konkursach organizowanych (dla chłopców) przez niezmordowaną panią Bagniewską. W pierwszym konkursie, który polegał na zaplataniu włosów w warkocz, zwyciężył Patryk Bielec otrzymując tytuł "Najlepszego fryzjera". W konkursie drugim należało bez używania rąk zjeść zawieszoną na nitce marchewkę. Tutaj  najszybszy okazał się Patryk Surdej. Aby zdobyć tytuł "Najlepszego sportowca" chłopcy odbijali piłkę głową. Zwycięstwo w tych zawodach po zaciętych dogrywkach wywalczył Mariusz Nowak. "Najlepszym krawcem" natomiast okazał się Gracjan Buchholz, który pokazał że  doskonale potrafi przyszyć guzik. Gratulujemy wszystkim laureatom!

Zdjęcia z dyskoteki - kliknij tutaj.