Dnia 30 października późnym popołudniem 40 uczniów z klas IV – VI skorzystało z mojego zaproszenia i przyszło do szkoły aby uczestniczyć w zajęciach czytelniczych. W czasie spotkania został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą dynię na Halloween oraz przeprowadzono konkursy z nagrodami. W czasie wieczornicy uczniowie poznali historię Halloween. Wysłuchali „ strasznych opowieści” oraz poznali chełmińską historię „ O duchu Bernarda Szumborskiego’. Atrakcją wieczoru było spotkanie z „prawdziwymi duchami”, które przyszły odwiedzić naszą szkołę oraz uczestników spotkania.

Wrażenia uczniów były niesamowite. Mam nadzieję, że to spotkanie pozostanie dzieciom na długo w pamięci oraz zachęci do czytania różnego rodzaju literatury literatury.

Zdjęcia z wieczoru - kliknij tutaj.