Uwaga uczniowie klas III – VI

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs plastyczny na temat:

„BIBLIOTEKA MOICH MARZEŃ”

Prace konkursowe należy wykonać na kartce z bloku technicznego o formacie A 3, techniką dowolną, tzn.: ołówek, kredka , farby plakatowe, wycinanka, wydzieranka lub kolaż. Prace podpisane na odwrotnej stronie składamy w bibliotece szkolnej do dnia 25 maja 2015 roku. Prace zostaną ocenione i nagrodzone.

Uwaga uczniowie klas IV – VI

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs plastyczny na temat:

„LOGO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ”

Prace konkursowe należy wykonać na kartce z bloku technicznego o formacie A4 lub A 3, techniką dowolną, tzn.: ołówek, kredka , farby plakatowe, wycinanka, wydzieranka lub kolaż. Prace podpisane na odwrotnej stronie należy złożyć w bibliotece szkolnej do dnia 25 maja 2015 roku. Prace zostaną ocenione i nagrodzone.

Uwaga uczniowie klas I – II

Biblioteka szkolna ogłasza dla Was  konkurs plastyczny na temat:

„MOJA ULUBIONA KSIĄŻECZKA”

Prace konkursowe należy wykonać na kartce z bloku technicznego o formacie A4 lub A3, techniką dowolną, tzn.: ołówek, kredka , farby plakatowe, wycinanka, wydzieranka lub kolaż. Prace podpisane na odwrotnej stronie składamy w bibliotece szkolnej do dnia 25 maja 2015 roku. Prace zostaną ocenione i nagrodzone.

Nauczyciel biblioteki szkolnej:
Michalina Murawska