"Wyprawa do krainy instrumentów" - taki tytuł nosił koncert, który zorganizowała dla nas Państwowa Szkoła Muzyczna w Chełmnie. Wystąpili w nim uczniowie i nauczyciele tej artystycznej placówki. Zobaczyliśmy i usłyszeliśmy zatem: skrzypce, altówkę, wiolonczelę, fortepian, gitarę, flet poprzeczny, klarnet, saksofon, fortepian, akordeony, trąbki, puzon, marimbę, wibrafon, kotły i zestaw perkusyjny. Aż tyle instrumentów zaprezentowali wykonawcy w krótkich utworach! Nie sposób było się nudzić. Kilku naszych podopiecznych wyraziło chęć zapisania się do szkoły muzycznej zwłaszcza, że na scenie zobaczyli także dwójkę swoich kolegów.
Nauka gry czy też śpiewu bardzo rozwija ogólne zdolności młodego człowieka oraz wzbogaca jego wrażliwość. Zapisujcie się więc do szkoły muzycznej.

Zdjęcia z koncertu - kliknij tutaj.