1 czerwca to nie tylko Dzień Dziecka, ale także "Dzień profilaktyki i  sportu szkolnego" - przynajmniej  tak jest w naszej placówce. W poniedziałek odbyły się dwie "zwykłe" lekcje,  po których przystąpiono do realizacji zadań specjalnych.  Uczniowie pod opieką swoich wychowawczyń robili kanapki, szaszłyki warzywne i koktajle owocowe oraz rysowali plakaty o szkodliwym wpływie alkoholu na zdrowie człowieka. Następnie ci młodsi udali się na boisko szkolne, a ci starsi na "Orlik" aby wziąć udział w różnorodnych konkurencjach sportowych. Rozegrano więc sztafety sprawnościowe, skoki w dal, rzuty piłką lekarską, rzuty do kosza, mecz piłki nożnej  i wiele innych.

Profilaktyka - kliknij tutaj.                                                                                              Konkurencje sportowe - kliknij tutaj.

Poniżej można obejrzeć film z naszych poczynań.