FIRMA  CARGILL  POLAND  SP. Z O. O. POMAGA SZKOLE

Dyrekcja oraz pracownicy firmy Cargill Poland w Świeciu zaangażowali się w pomoc naszej szkole. Dzięki nim przeprowadzony został generalny remont jednej z sal lekcyjnych, dzięki czemu nauka w tej klasie stała się dużo przyjemniejsza.
        Prace remontowe przeprowadzali pracownicy tej firmy, w swoim czasie prywatnym – zupełnie bezinteresownie.
        Dalszym krokiem firmy było wyposażenie tej klasy w profesjonalny rzutnik multimedialny i ekran, dzięki czemu praca uczniów i nauczyciela w tej klasie stała się, oprócz przyjemniejszej, również bardziej nowoczesna i konstruktywna.
        Za okazany dar, bezinteresowność i włożone serce firmie Cargill Poland Sp. z o. o.  i jej pracownikom dziękują uczniowie, rodzice i wszyscy pracownicy szkoły.