10 miesięcy wytężonej pracy dobiegło końca. Żegnamy szkolne ławki, witamy plaże, lasy, wędrówki i podróże. Kto bardzo się starał - otrzymał białoczerwony pasek, kto się obijał na jednym lub dwóch przedmiotach - może zdać poprawkę w sierpniu, kto lekceważył naukę - powtórzy rok. Takie jest życie. Większość uczniów oczywiście otrzymała promocję do następnej klasy. Życzymy tej większości aby  na dwa miesiące zapomniała o podręcznikach, ćwiczeniach i zadaniach, tym którzy mają poprawkę natomiast - natchnienia do nauki, a wszystkim aby po wakacjach chętnie i z nowym zapałem wrócili do naszej kochanej szkoły! Bawcie się i spędzajcie ten czas bezpiecznie!

Zdjęcia klas I - V - kliknij tutaj.                                     Zdjęcia klasy szóstej - kliknij tutaj.