Jeszcze tak gorąco na naszym boisku 1 września nie było! Temperatura wynosiła bowiem około 30 stopni, kiedy powitaliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość dla klas II - VI rozpoczęła się o godzinie 9.00. Wyprowadzono sztandar, odśpiewano hymn - a więc było dostojnie i patriotyczne. Potem zmienił się nastrój, bo artyści z V b zaprezentowali wszystkim wesołe historyjki i piosenki.
Pewnie wśród naszych uczniów byli  i tacy, dla których wakacje były za krótkie. Mamy nadzieję, że jednak większość z Was stęskniła się za szkolnymi murami, kolegami, koleżankami, nauczycielami, zeszytami, kredkami, no i ... podręcznikami. Bezpłatne podręczniki w tym roku otrzymają uczniowie klas pierwszych, drugich i czwartych. Proszę kliknąć tutaj by przeczytać zarządzenie dyrektora szkoły w tej sprawie.

O godzinie 10.30 przed głównym wejściem do budynku szkoły zjawiło się w asyście rodziców prawie 60 uśmiechniętych dziewczynek i chłopców - uczniów klas pierwszych. Niektórzy mają dopiero 6 lat, ale podobnie jak siedmiolatki odważnie ustawili się przy swoich wychowawczyniach, by potem z nimi pomaszerować do sal lekcyjnych. Pierwszy raz w szkolnej ławce! To dla nich bardzo ważny dzień, który będą pamiętać do końca życia. Kto z Was dorośli nie pamięta pierwszego dnia w szkole? A tymczasem niech wspomnienia naszych pociech długo żyją dzięki fotografiom zamieszczonym na naszej stronie.

Zdjęcia z rozpoczęcie roku szkolnego klas II - VI - kliknij tutaj.           Zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego klas I - kliknij tutaj.