W dniu 30 IX 15 r odbyła się w naszej szkole  dyskoteka z okazji święta chłopców. Uczestniczyli w niej uczniowie z klas IV-VI. Dzieci bawiły się przy muzyce, którą puszczał zaproszony  dj –Kuba ( syn pana T. Jarmołkiewicza). Tańce umilały chłopcom konkursy, które przygotowała pani B. Bagniewska.

W jednym z nich chłopcy walczyli o tytuł najlepszego krawca. Ich zadanie polegało na przyszyciu guzika. Konkurencja okazała się trudna dla chłopców. Najwiekszy problem mieli z „ nadzianiem „ nitki do igły . Musiały im pomóc koleżanki (  oj chłopy co Wy byście bez nas kobiet zrobili?). Zwycięzcą został Jakub Buliński z klasy V a.

W kolejnym konkursie chłopcy musieli zapleść warkocz swoim koleżankom. Tę konkurencję wygrał Dawid Szalaty  z klasy IVa. Wśród konkursów znalazła się też ulubiona przez chłopców dyscyplina sportowa. Zabawa polegała na podbijaniu piłki głową. Z tym zadaniem chłopcy dobrze sobie poradzili ( nie dziwimy się, gdyż sport to pasja chłopców).Najlepszym sportowcem okazał się Patryk Surdej  z klasy V a. Ostatnia konkurencja polegała na zjadaniu  jabłka. Dziewczynki trzymały przywiązane na sznureczku jabłko, a chłopcy je zjadali, nie pomagając sobie rękoma. Zwyciężył Mateusz Buczkowski  z klasy Va. Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami i  słodkim upominkiem. Zabawa się udała i wszyscy zadowoleni i zmęczeni  wrócili do domu.

Fotografie z dyskoteki - kliknij tutaj.