Uwaga uczniowie klas IV- VI. Biblioteka szkolna ogłasza konkursy:

Konkurs na komiks
 „Przygoda na Halloween”

1. Prace plastyczne związane tematycznie z Halloween, oparte na „strasznych” historiach.

2. Komiks nie może przekraczać trzech kartek z bloku technicznego, format A 4 lub A 3. Technika wykonania dowolna.

3. Prace podpisane imieniem i nazwiskiem oraz klasą, należy  składać do 26 października w bibliotece szkolnej u pani Michaliny Murawskiej.

„Najpiękniejsza dynia na Halloween”

1. Prace plastyczne w formie lampionów z dyni należy przygotować samodzielnie.

2. Dynie należy zgłosić (oddać)do konkursu do dnia 26 października.

3. Dynia musi zawierać metryczkę, na której będzie imię i nazwisko autora oraz klasa.

4. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 29 października w bibliotece szkolnej w czasie spotkania pt.: „ Wieczór w bibliotece”.

„Najciekawsza (najstraszniejsza) maska na Halloween”

1. Prace plastyczne w formie masek należy przygotować samodzielnie.

2. Maski należy zgłosić (oddać)do konkursu, do dnia 26 października.

3. Maska musi zawierać metryczkę, na której będzie imię i nazwisko autora oraz klasa.

4. Maski mogą być wykonane techniką dowolną z gipsu, masy papierowej, masy mączno – solnej i innych.

5. Maska musi mieć formę przestrzenną.

6. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 29 października w bibliotece szkolnej w czasie spotkania pt.: „ Wieczór w bibliotece”.

Zapraszam do udziału we wspólnej zabawie - Michalina Murawska.