Świat wyobraźni jest niezwykle barwny! 21 października 2015 r. mieli okazję przekonać się o tym uczniowie klas V naszej szkoły w trakcie dwugodzinnego spotkania z pisarką książek dla dzieci, poetką, muzykologiem i malarką panią Iza Niewiadomską - Labiak. Autorka bajek m.in. Robaki nie robią draki czy Tęcza Pana Boga czytała  naszym dzieciakom własne teksty oraz poprowadziła dla nich ciekawe warsztaty. Zaproponowała im też stworzenie prac na temat tego, jak wyobrażają sobie   szczęście. Wykorzystując metodę kolażu uczniowie pomysłowo zaprojektowali i wykonali plakaty, których galeria powstała w gmachu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chełmnie, na której zaproszenie pani Iza Niewiadomska - Labiak odpowiedziała.

Zdjęcia ze spotkania - kliknij tutaj.