Jak ważne jest bezpieczeństwo - o tym chyba nie trzeba mówić nam, dorosłym. Dzieci jednak są czasami zbyt ufne i... zawsze ciekawe świata. Właśnie o bezpieczeństwie mówiła pani Agnieszka Sobieralska - oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie naszym najmłodszym uczniom w dniu 15 października 2015 r. I to nie tylko o tym w drodze do szkoły, ale także jak zachować się w przypadku kiedy ktoś zapuka do drzwi pod nieobecność rodziców. Nie wolno otwierać nikomu, nawet policji! Ewentualnemu policjantowi trzeba powiedzieć, żeby przyszedł później, jak w domu będą dorośli. Pani policjantka uatrakcyjniła swoją pogadankę  filmem edukacyjnym oraz piosenką, przy melodii której dzieci tańczyły i śpiewały. Oby takich spotkań było jak najwięcej.

Zdjęcia ze spotkania - kliknij tutaj.