Ośmioro uczniów naszej szkoły: Wiktoria Lewańska, Oliwia Dąbrowska, Piotr Polaszewski, Agata Nalińska, Nicol Stadnik, Karolina Bednarz, Daria Szymańska i Hubert Gasin wzięło udział w miejskim konkursie plastycznym "Przemoc w oczach dziecka", zorganizowanym przez Miejski Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Prace uczniów oceniane były w aspekcie pomysłowości, kreatywności, estetyki oraz zgodności z tematem przewodnim. W kategorii szkół podstawowych pierwsze i trzecie miejsce zdobyli uczniowie naszej szkoły. Pierwsze miejsce przypadło w udziale Hubertowi Gasinowi, uczniowi klasy VI a, trzecie - Oliwii Dąbrowskiej, uczennicy klasy IVa.
W dniu 14 kwietnia br., podczas uroczystego apelu, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła im pani Eliza Rokita - kierowniczka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chełmnie oraz pani Małgorzata Jabłońska - pedagog szkolna.