Nareszcie - tak pewnie powiedzieli niektórzy z Was - do szkoły! Wakacje wakacjami, ale zawsze potrzebne są zmiany. Tu w szkole czekają przecież koleżanki i koledzy oraz nauczyciele i nauczycielki, których się dawno się nie widziało,  a co najważniejsze - nowe zadania i ... przygody. Jak nie jak tak - przecież ten czas dzieciństwa będziecie wspominać kiedyś bardzo miło. Sami przyznacie - drodzy uczniowie, że w naszej szkole jest coraz fajniej. My - nauczyciele i nauczycielki lubimy Was bardzo i będziemy się starać aby zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności było i przyjemne i aby ta wiedza miała zastosowanie w przyszłości. Tymczasem obejrzyjcie siebie w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Tutaj trzeba kliknąć.