Jan Paweł II - bądźcie świadkami miłosierdzia. Pod takim hasłem 9 października br. odbywał się w całej Polsce XVI już Dzień Papieski. To właśnie z tej okazji, a także, by upamiętnić wybór Karola Wojtyły na Tron Piotrowy w 1978r., uczniowie naszej szkoły przygotowali montaż słowno - muzyczny. Miał on miejsce 16 października w kościele Garnizonowym podczas Mszy Świętej o godz.10.30. Nasi uczniowie: Maja Kaszewska, Patrycja Nalińska, Wiktoria Lewańska oraz Adam Drewniak przypomnieli zgromadzonym przesłanie Papieża-Polaka o Miłosierdziu Bożym oraz wskazali, jak realizować uczynki miłosierdzia we współczesnym świecie. Wyjątkową oprawę uroczystości stanowiły pieśni religijne wykonane przez zaproszone do współpracy siostry zakonne ze Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo Chełmnie.

Fotagrafie - kliknij tutaj.