Dnia 9 marca 2017 r. przeprowadziliśmy w naszej szkole apel poświęcony kobietom, tym dużym i tym małym. Uczniowie z klasy V a – Adam Drewniak i Mikołaj Koziel, Stanisław Coch z klasy VI b i Dawid Szarafiński z klasy VI a wcielili się w role mężczyzn, którzy przedstawili humorystyczne  scenki, dotyczące zachowań kobiet. Trochę w nich ponarzekali, wytykali ich wady, ale koniec końcem doszli do wniosku, że bez kobiet byłoby bardzo nudno Uroczystość uświetnili panowie uczący w naszej szkole: pan Tomasz Jarmołkiewicz, który zaśpiewał 3 piosenki, jedną o mamie, druga o teściowej i trzecią o żonie. Natomiast pan Zbigniew Komorowski zaśpiewał skoczna piosenkę „ Umówiłem się z nią na dziewiątą”. W miarę możliwości publiczność włączała się do śpiewania lub chociaż do klaskania w rytm muzyki. Występ wspierały również dziewczynki z klasy V a : Jagoda Szczepanowska i Nikola Kwiecień, które wystąpiły w sportowych strojach ( tak przewidywał scenariusz) oraz uczennice z klasy VI b: Maja Kaszewka, Wiktoria Majrowska i Patrycja Nalińska,( oj panowie, co Wy byście bez nas kobiet zrobili). Całość poprowadzili chłopcy z klasy VI b Marcin Jarentewicz oraz Jakub Buliński z klasy VI a.

Na zakończenie uroczystości chłopcy wręczyli dziewczynkom z klas I-VI medale, na których widniał napis „ Super dziewczyna”. Wcześniej wychowawcy klas przeprowadzili w swoich klasach głosowanie wśród chłopców na taka dziewczynę. Medale przygotowała pani Ewa Kowalczyk. Nasz szkolny fotograf uwieczniał całość, wykonując zdjęcia.

Fotografie - kliknij tutaj.