W dniu 6 IV 2017 r. realizowany był w naszej szkole  „ Światowy Dzień Zdrowia”. Jego przebieg zaplanowała pani B. Bagniewska wraz z uczniami klas IV- VI.

Na  poczatku imprezy nauczycielka  poinformowała uczestników o tematyce dnia zdrowia- dziś dotyczył on depresji . Prowadząca  krótko zapoznała wszystkich z objawami depresji oraz sposobami radzenia sobie z nią. Posłużyła się materiałami z wystawy, którą przygotowały panie: E. Kowalczyk, A. Cabaj oraz M. Jabłońska.

W dalszej części wystąpili uczniowie, którzy w sposób humorystyczny przedstawili sytuacje dotyczące niedbania o swoje zdrowie np. o zęby,włosy oraz skutki jedzenia niemytych owoców i warzyw. Dziewczynka z klasy Va wcieliła się w rolę Natki Szcerbatki, która miała dziurawe zęby, ponieważ ich nie myła. Uczeń z klasy V a wcielił się w rolę brudasa, który pogniewał się ma mydło i wodę.

Zdjęcia z apelu - kliknij tutaj.