Minęła 226. rocznica uchwalenia drugiej na świecie i pierwszej w Europie konstytucji. Z tej okazji - jak co roku - w naszej placówce zorganizowaliśmy uroczyste akademie. Ponieważ 3 maja to święto narodowe, a więc dzień wolny, a i przed tym świętem mamy kilka  dni bez "szkoły", zatem uczciliśmy to wydarzenie już 28 kwietnia, w piątek. Tego dnia najstarsi uczniowie pod kierunkiem pań: M. Murawskiej i J. Osińskiej zaprezentowali montaż słowno-muzyczny by w ten sposób przekazać młodszym koleżankom i kolegom jakie znaczenie dla Polski miała ówczesna konstytucja.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że ponad 95 % naszych wychowanków przyszło do szkoły w galowych strojach. Zresztą obejrzyjcie sami na zdjęciach.