Kolejny początek roku szkolnego za nami, tym razem inny niż kiedykolwiek - jesteśmy znowu w innej siedzibie, a na dodatek mamy oddziały gimnazjalne. Nowa siedziba to gmach przy ulicy Kościuszki 11, odziały gimnazjalne to trzy klasy drugie i trzy klasy trzecie. Na dodatek staliśmy się ośmioklasową szkołą podstawową - aczkolwiek w tym roku jeszcze ósmych klas nie ma. Wszyscy są pełni nadziei i obaw, bo przecież i nauczycieli, i uczniów jest więcej. Damy radę, bo przecież dawno, dawno temu było nas wszystkich blisko tysiąc i .... także podołaliśmy. Szkoła przecież nie jest nudna, tym bardziej Nasza.
Życzymy więc uczniom samych piątek i szóstek, a nauczycielom jak najmniej biurokracji i pozytywnych relacji!

Oglądaj fotografie tutaj.