UWAGA KONKURS O TEMATYCE EKOLOGICZNEJ!!!!
Zapraszam uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w konkursie fotograficznym pt. Uroki Wisły . Konkurs jest organizowany przez Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku
Cele konkursu:
1. Ukazanie piękna, osobliwości przyrodniczych oraz walorów krajobrazowych jednej
z najbardziej urokliwych rzek Europy.
2. Wzrost świadomości ekologicznej u młodych ludzi w zakresie ochrony zasobów przyrodniczych.
3. Rozbudzanie i poszerzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań fotograficznych.
4. Zwiększenie zainteresowania turystycznego i rekreacyjnego terenami położonymi wzdłuż Wisły.
Warunki uczestnictwa:
1. Przedmiotem konkursu są fotografie barwne lub czarno - białe, o wymiarach min. 15x21 cm, fotogramy nie mogą być podklejane, oprawione lub umieszczone w albumach.
2. Każdy uczestnik ma prawo zgłosić 2 prace. W kopercie załączonej do pracy, należy umieścić swoje dane (czytelnie): imię i nazwisko, wiek, nazwę szkoły, adres oraz nr telefonu kontaktowego.
3. Do każdej pracy musi być dołączone oświadczenie dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania  u Pani L. Kufel )
4. Uczestnik konkursu wypełnia również oświadczenie, że przysłana praca jest wynikiem własnej twórczości i nie narusza praw autorskich oraz jakichkolwiek innych praw osób trzecich.
5. Prace nie będą zwracane - stają się własnością organizatora, mogą być wystawiane i publikowane.
6. Osoby nagrodzone i wyróżnione powiadomione zostaną drogą telefoniczną lub mailowo.
7. Nagrody wręczone zostaną podczas uroczystego podsumowania konkursu lub odebrać można je w siedzibie Centrum w terminie do 3 tygodni po podsumowaniu.
8. Prace konkursowe należy przekazać p. Lucynie Kufel do dnia 16 października 2017roku.
Drodzy Uczniowie liczę na was i czekam na wasze zdjęcia - na pewno wśród was są pasjonaci podglądania przyrody i jej fotografowania !!!!!