Tabliczka mnożenia też może być pretekstem do zabawy! 29 września uczniowie naszej szkoły świętowali 7. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Dzieci z klas III rozwiązywały zadania matematyczne, za co otrzymały Certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia. Była również okazja do sprawdzenia wiedzy rodziców i wystawienia im oceny. Chłopcy wzięli udział w konkurencji "Matematyczny Piłkarz”.  Do zabawy przyłączyli się również uczniowie gimnazjum. Wśród nich tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia otrzymali: Patrycja Błaszczyk – II b, Nikodem Błaszak - III b, Katarzyna Coch – III b, Oliwia Pawińska– III b, Karolina Połczyńska – III b, Martyna Pawłowska – III b, Martyna Roloff – III b, Łukasz Witko – III b, Bartosz Woźniak – III b.