W dniu 23 XI 2017 r. odbyła się szkolna dyskoteka z okazji Andrzejek. Jego przebieg zaplanowali uczniowie z klasy II gimnazjum, a pomagała im przy niektórych zabawach pani B. Bagniewska. Przewodnicząca naszej szkoły Kasia Coch zaplanowała konkursy dla uczestników zabawy. Wprawdzie nie były to typowe wróżby Andrzejkowe, ale i tak było super. Uczniowie musieli poradzić sobie ze zjedzeniem jabłka zawieszonego na nitce, a także zatańczyć w parze na gazecie. Było przy tym śmiechu, co nie miara, ponieważ chłopcy musieli wziąć partnerkę „na barana”, by się zmieścić na gazecie. W niektórych przypadkach było to na odwrót. Zwyciężyła Kasia ze swoim partnerem. Zostali nagrodzeni dyplomami. Nie obeszło się tez bez przekłuwania serca, w celu poznania imienia swojego przyszłego męża lub żony oraz poznania zawodu, który będzie uczeń wykonywał w przyszłości. Szkoda, że tak mało przyszło gimnazjalistów. Mamy nadzieję, że następnym razem nas nie zawiodą i przyjdą się zabawić. Imprezę uwieczniała aparatem pani Danka Malinowska i nasz szkolny fotograf pan Zbigniew Komorowski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.