Dnia 8 marca 2018 r przeprowadziliśmy w naszej szkole apel poświęcony kobietom, tym dużym i tym małym. Uczniowie z klas gimnazjalnych III a i III b przedstawili scenki humorystyczne, dotyczące zachowań kobiet. Trochę w nich ponarzekali, wytykali ich wady, ale koniec końcem doszli do wniosku, że bez kobiet byłoby bardzo nudno. Chłopcy zaprezentowali również  różne typy dziewcząt. Na scenie pojawiła się dziewczyna  „sportsmenka , „kokietka”, „feministka,” ,, zdolna dziewuszka.”

Uroczystość uświetnił pan Zbigniew Komorowski, zaśpiewał piosenki „ Miłość w Zakopanem” oraz „Kamień z napisem love.” W miarę możliwości publiczność włączała się do śpiewania lub chociaż do klaskania w rytm muzyki. Występ wspierały również dziewczynki z klasy III a Kasia Coch i Patrycja Sehaber z kl.  II a,  które zaśpiewały „ Babę zesłał Bóg”. Natomiast uczennice z klasy IV a  wykonały fajny taniec do piosenki „ De spacito”.

Uroczystość przygotowały panie: J.Osińska, D. Stańczyc i B.Bagniewska ( oraz jak zwykle rewelacyjna Kasia Coch).