W dniu 05.04.2018 r. na Orliku w Chełmnie odbyły się  zawody w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2002-2004 oraz 2005 i młodsze. W grupie starszej były to zawody  szczebla miejskiego i powiatowego, w grupie młodszej zawody szczebla miejskiego. Drużyna żeńska rocznik 2002-2004 w składzie: Oliwia Lewandowska, Katarzyna Coch, Oliwia Cygan, Nikola Stadnik, Julia Kasprzyk, Jagoda Lemanowicz, Roksana Michalak, Oliwia Urocka po remisie 3:3 ze Szkołą Podstawową nr 2 w Chełmnie oraz porażce 3:1 ze Szkołą Podstawową Papowo Biskupie zajęła I miejsce w mieście i II w powiecie. Dziewczęta wygrały zawody miejskie w wyniku większej ilości strzelonych bramek w całym turnieju i w nagrodę otrzymały piłkę nożną firmy addidas. Drużyna dziewcząt 2005 i młodsze zajęła III miejsce w mieście.