Dnia 10 kwietnia br. w Urzędzie Miasta Chełmna odbyły się eliminacje miejskie w konkursie wiedzy ekologicznej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Test nie dla wszystkich uczniów okazał się łatwy, pytania , jak to zwykle bywa na konkursach obejmowały szeroki zakres wiedzy z dziedziny ochrony środowiska, ekologii oraz sozologii. Z  naszej szkoły w konkursie brały udział trzy uczennice – Nina Mrozek, Oliwia Pawińska  oraz Natalia Wylangowska.
          Miło nam, że to właśnie NASZA UCZENNICA - NINA MROZEK zajęła I MIEJSCE w tym konkursie i tym samym powalczy o podium w kolejnym, już powiatowym etapie konkursu ekologicznego.
         TRZYMAMY KCIUKI i bardzo cieszymy się z sukcesu naszej uczennicy – GRATULACJE NINA!!!!!
Wszystkim uczestniczkom konkursu serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.