Nasza Eko- liderka NINA MROZEK z kl. III B  26 kwietnia  2018r. brała udział w XX POWIATOWEJ OLIMPIADZIE EKOLOGICZNEJ –organizowanej przez Zarząd Powiatu w ZS Nr 2 w Chełmnie. W Olimpiadzie brali udział uczniowie ze szkół powiatu chełmińskiego, którzy   rozwiązywali test składający się z 40 pytań z ochrony środowiska, przyrody, ekologii, genetyki, znajomości form ochrony przyrody oraz środowiska przyrodniczego powiatu chełmińskiego.
Laureaci Olimpiady otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Starosty Chełmińskiego.
Brawo Nina – po raz kolejny udowodniłaś, że jesteś najlepsza z ekologii i zyskujesz miano EKOLIDERA w naszej szkole – SP Nr1 , pięknie zaprezentowałaś się w kolejnym trudnym konkursie ekologicznym, od dwóch lat zdobywasz dla nas podium – BARDZO DZIĘKUJEMY ZA TAK POZYTYWNE  EMOCJE......
P.S. Nina przed nami 19 maja kolejne wyzwanie, Ty wiesz o czym myślę.....L.K.