Z radością i dumą informujemy, że Patrycja Seehaber wygrała Międzyszkolny Konkurs Piosenki w języku angielskim! Wokalistka po raz kolejny zdobyła pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych, czym udowodniła, że w Chełmnie nie ma na nią mocnych! Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Patrycja wzięła udział w koncercie podczas Pikniku Country & Folk w Mrągowie, a niebawem reprezentować będzie naszą szkołę na Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu - skąd młodzi chełmińscy adepci sztuki wokalnej rokrocznie wracają ze statuetkami zwycięzców! W konkursie w ZS 2 wzięły również udział Patrycja Płocińska i Daria Tomaszewska oraz - jako akompaniatorka - Iga Przybyłowicz. Gratulujemy Wam tego, że chce Wam się rozwijać swój talent i poświęcać czas na to, by zostawić po sobie coś więcej każdego dnia!