Drodzy Uczniowie i Rodzice uczniów klas ósmych.

Przypominam, że poniedziałek 15 kwietnia 2019 r. jest pierwszym dniem egzaminu ósmoklasisty. W związku z tym proszę uczniów klas ósmych o przyjście do szkoły na godz. 8:30 z legitymacją szkolną i długopisem z czarnym wkładem. Piszecie test z języka polskiego.

We wtorek (16 kwietnia) oprócz wymienionych wyżej rzeczy trzeba jeszcze wziąć linijkę – będzie test z matematyki.

Trzeciego dnia (środa – 17 kwietnia) pochwalicie się w testach znajomością języka angielskiego.

Proszę o bezwzględną obecność, bo jak wiecie, przystąpienie do egzaminu jest warunkiem ukończenia szkoły.

Z życzeniami powodzenia

Ewa Nowicka