16.10.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Chełmnie odbyły się zawody miejskie w piłce ręcznej dziewcząt w roczniku 2007 i młodsze. Wystartowały dwie drużyny z SP nr 1 i SP nr 2 w Chełmnie. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie w składzie: Martyna Szalaty, Zuzanna Kołodko, Julia Kaszewska, Karolina Piotrowska, Nicol Urbanowicz, Aldona Andrikowska, Luiza Bielec, Zuzanna Szymańska wygrywając ze Szkołą Podstawową nr 2 w Chełmnie 7:3 awansowała do zawodów powiatowych, które odbędą się 22.10.2019r. w Stolnie.

Zwycięskie bramki  dla naszej drużyny zdobyły:Martyna Szalaty – 5, Julia Kaszewska – 1, Luiza Bielec – 1.

Tego samego dnia odbyły się zawody miejskie w piłce ręcznej chłopców w roczniku 2007 i młodsi. Wystartowały dwie drużyny z SP nr 1 i SP nr 2 w Chełmnie. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie w składzie:  Jakub Mikołajewski, Łukasz Banacki, Mateusz Delik, Serafin Błaszczak, Bartosz  Beszczyński, Kamil Przybyła, Jakub Kurak, Jakub Górecki, Dawid Majrowski, Oskar Magulski, Igor Polakowski wygrywając ze Szkołą Podstawową nr 2 w Chełmnie 10:5 awansowała do zawodów powiatowych, które odbędą się 22.10.2019r. w Stolnie.

Zwycięskie bramki  dla naszej drużyny zdobyli: Jakub Mikołajewski – 7, Kamil Przybyła – 1, Jakub Kurak – 1,Serafin Błaszczak 1.