05.11.2019 r. w Chełmnie w Szkole Podstawowej nr 2 w Chełmnie odbyły się zawody miejskie w unihokeju dziewcząt i chłopców – rocznik 2007 i młodsi. Wystartowały trzy szkoły podstawowe:  SP nr 1, SP nr 2, SP nr 4 w kategorii dziewcząt i chłopców. Reprezentacja   dziewcząt  SP nr 1 w składzie : Szalaty Martyna, Urbanowicz Nicol, Górecka Nicola, Bulińska Zuzanna, Szopa Melania, Bielec Luiza (bramkarka), Szybura Weronika   wygrywając z SP nr 4 1:0 i remisując z SP nr 2  0:0   zajęła I miejsce w mieście i uzyskała awans do ½ wojewódzkich Igrzysk Dzieci , które odbędą się 13.11.2019 r. w Brodnicy. Bramkę w meczu z SP nr 4 zdobyła Martyna Szalaty. Na II miejscu sklasyfikowano SP nr 4, na III miejscu SP nr 2.

Reprezentacja chłopców SP nr 1 zremisowała z SP nr 2 0:0 oraz z SP nr 4 1:1  i zajęła  II miejsce w mieście. Jedyną  bramkę dla naszej drużyny zdobył Jakub Górecki w meczu z SP nr 4. W drużynie chłopców oprócz wymienionego Jakuba Góreckiego wystąpili: Mikołajewski Jakub, Kurak Jakub (bramkarz), Majrowski Dawid, Sadecki Maciej, Knels Wojciech, Magulski Oliwier, Polakowski Igor.  I miejsce zajęła SP nr 4,  III miejsce SP nr 2.