Woda to życie i dlatego nie wolno jej marnować. Właśnie między innymi z tym hasłem przyszły do naszej szkoły panie Małgorzata Pińczewska-Wiktor oraz Alicja Gzella-Puczyńska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Chełmnie. Klasa Vc miała ogromną przyjemność brać udział w spotkaniu, podczas którego uczniowie dowiedzieli się jak bada się wodę, dlaczego warto ją pić i ile powinniśmy jej pić każdego dnia, ile wody zużywamy podczas prostych, domowych czynności i ile wody potrzebne jest do....... stworzenia samochodu. Ponadto uczniowie dowiedzieli się czym zajmują się pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, jak ważne są szczepienia ochronne, jak uchronić się od grypy czy uniknąć boreliozy. Bardzo dziękujemy za ciekawą lekcję i mamy nadzieję na następne spotkania.