21 grudnia, w ostatni dzień nauki roku 2012 w naszej szkole odbyło się szereg "uroczystości": przedstawienie jasełkowe, wspólne śpiewanie kolęd oraz wigilie klasowe. Tegoroczne przedstawienie było jeszcze ciekawsze od poprzednich, ponieważ wzięła w nim udział większa liczba aktorów niż zwykle. Dzieci z naszej placówki bardzo chętnie występują w takich przedsięwzięcach a i nauczyciele organizują więcej przedstawień i akademii niż w niektórych szkołach. Po jasełkach uczniowie udali się na wspólne śpiewnie kolęd oraz wigilie klasowe z wychowawcami. Oczywiście te "uroczystości" nie miały by tyle blasku gdyby nie nieoceniona pomoc rodziców w ich przygotowaniu.

Zdjęcia z przedstawienia - kliknij tutaj.                Zdjęcia ze śpiewania kolęd i wigilii klasowych - kliknij tutaj.