5 lutego zorganizowaliśmy w naszej szkole dyskotekę dla klas IV – VI. Większość uczniów przebrała się  –  mamy przecież karnawał. Jak to zwykle bywa u nas na takich zabawach –  można było tańczyć, a także wziąć udział w kilku konkursach, które przygotowała pani B. Bagniewska. „Kto najszybciej zje jabłko ze sznureczka” – tę konkurencję wygrał Adam Pudrzyński. „Kto najszybciej zje pączka bez oblizywania się” – w tym konkursie najlepszy okazał się Bartosz Drabik. Nagrodziliśmy też najbardziej pomysłowe i wymagające najwięcej "pracy" stroje karnawałowe. Zwyciężyli Marysia Żurek (zombie), Iga Stolarczyk (Pippi) i Fabian Kijewski (faraon). A spośród tych, którzy tańczyli najładniej i najwytrwalej (niemal nie opuszczali parkietu) wybraliśmy Króla i Królową Balu. Zostali nimi Bartosz Drabik i Roksana Kaszewska. Laureatom gratulujemy, a wszystkich uczniów zapraszamy na kolejną dyskotekę.

Zdjęcia z zabawy - kliknij tutaj.